Najlepszy odtwarzacz wideo bez reklam

· 28-05-22 · Portfolio

Odtwarzacz filmów bez reklam

Najlepszy odtwarzacz filmów na Windows

Istnieje wiele powodów, dla których wolałbyś używać odtwarzacza wideo na komputerze z systemem Windows. Są one przeznaczone głównie do odtwarzania plików wideo, a także plików audio. W ostatnich latach pojawiły się nowe funkcje i ulepszenia, dzięki czemu odtwarzacze wideo stały się jeszcze lepsze niż wcześniej. Niektóre z popularnych odtwarzaczy wideo dla systemu Windows to:

  • Windows Media Player (WMP) - jest to wciąż jeden z najpopularniejszych odtwarzaczy. Świetnie nadaje się do przesyłania muzyki i filmów między urządzeniami. Umożliwia także odtwarzanie materiałów chronionych (MPEG-2, MPEG-4 i WMV-9).
  • VLC Media Player - to kolejna świetna opcja do odtwarzania filmów na komputerze. Umożliwia odtwarzanie prawie każdego formatu wideo i obsługuje wiele kodeków. Jest to także świetny darmowy odtwarzacz wideo.
  • MX Video Player - jest to lekki odtwarzacz wideo, który świetnie nadaje się do odtwarzania kilku filmów tu i ówdzie. Nie ma on żadnych wymyślnych funkcji, ale jest prosty i łatwy w użyciu.
  • KM Player - Jest to stosunkowo nowy odtwarzacz, ale szybko stał się popularny. Można w nim odtwarzać prawie każdy format wideo, a nawet obsługuje on napisy, co jest bardzo przydatne podczas oglądania filmów.
najlepszy odtwarzacz video

Jak odtwarzać filmy na komputerze?

Jeśli chcesz odtwarzać filmy na swoim komputerze, musisz najpierw pobrać odtwarzacz wideo. Możesz to zrobić, wchodząc na stronę internetową aplikacji do udostępniania wideo, której chcesz używać, i wyszukując odpowiedni odtwarzacz. Następnie należy pobrać aplikację i skonfigurować ją tak, aby była dostępna z komputera. W Internecie dostępnych jest kilka darmowych odtwarzaczy wideo, a także płatne aplikacje umożliwiające oglądanie filmów na komputerze. Płatne aplikacje są na ogół wygodniejsze, ale kosztują. Jeśli nie chcesz płacić za odtwarzacz wideo, możesz użyć serwisu YouTube do odtwarzania filmów na komputerze.

Najlepsze odtwarzacze filmów

Windows Movie Maker to doskonały, darmowy edytor wideo, który poradzi sobie z niemal każdym typem filmu. Jest łatwy w użyciu i ma wiele funkcji. Można nawet edytować dźwięk i dodawać efekty specjalne.

Plex to aplikacja do odtwarzania multimediów, która umożliwia organizowanie i przesyłanie strumieniowe multimediów oraz zarządzanie nimi. Korzysta ona z wielu różnych usług opartych na chmurze, takich jak Dysk Google i Plex Cloud. Za pomocą aplikacji Plex można przesyłać strumieniowo i odtwarzać niemal wszystkie rodzaje multimediów.

iMovie to popularna, łatwa w użyciu aplikacja do edycji wideo dla komputerów Mac. Za jej pomocą można importować i edytować filmy, dodawać muzykę i efekty specjalne oraz eksportować filmy.


Autor Yoyo

Najnowsze posty

alternative
Program do odtwarzania muzyki - zalety i funkcje

Program do odtwarzania muzyki ma wiele zalet. Najważniejszą z nich jest to, Program do odtwarzania muzyki ma w

Czytaj więcej
alternative
Serwis społecznościowy - budowa aplikacji

Świat staje się coraz bardziej cyfrowy, a co za tym idzie, rosną też nasze potrzeby społeczne. Firmy konkurują

Czytaj więcej
alternative
Jakie narzędzia oferuje program do montażu filmów?

Co warto wiedzieć o montażu filmów? Zanim zagłębimy się w specyfikę edycji wideo, powinniśmy najpier

Czytaj więcej
alternative
Korzystanie z pakietu narzędzi biurowych - jak to zrobić?

Czy warto kupić pakiet narzędzi biurowych? Zestawy narzędzi biurowych są dobre, ponieważ umożliwiają

Czytaj więcej