Gra mobilna ze świetną animacją

· 11-03-22 · Portfolio

Animowana gra mobilna

Animowana gra na smartfona

Animowana gra mobilna dla każdego będzie oznaczała co innego. Dla casualowych graczy wystarczy, że tylko jeden obiekt będzie animowany, by uznać to za wybitny tytuł. Doskonałym przykładem może być słynna Candy Crush Saga lub gra Bee Brilliant ze śpiewającymi pszczółkami, która choć od pewnego czasu nie jest wspierana, dalej ma swoje grono fanów. Inni będą zadowoleni, gdy będą mogli pograć postaciami znanymi ze swojego ukochanego anime, jak Naruto: Slugfest czy One Piece Treasure Cruise. Zaś ci bardziej wymagający chcą fantastyczną grafikę i animacje, jak Diablo Immortal, które praktycznie niczym nie ustępuje swoim konsolowym tytułom lub Rebel Inc., interesująca gra strategiczna.

Gra w której oprócz grafiki 2D znajdują się ruchome obiekty

Swego rodzaju klasykiem z grafiką 2D, gdzie znajdują się ruchome obiekty jest Badland 2, tytuł, który choć najnowszą platformówką nie jest, dalej potrafi wciągnąć. Innym przykładem takiej gry może być Casting Away, opowiadającej o przygodach rozbitka i jego probie przeżycia na bezludnej wyspie.

Mobilna gra zawierająca elementy animacji

Tak jak animowana gra mobilna jest pojęciem szeroko pojętym i przez każdego inaczej pojmowanym, tak samo jest z hasłem mobilna gra zawierająca elementy animacji. Dla jednych wystarczy by jakiś chłopek machał ręką, inni wymagają by ich postać, jak i otoczenie były pięknie animowane.

Osobom, które lubią dobrą muzykę, gry rytmiczne i nie wymagają dużych wymagań pod względem animacji postaci, powinien spodobać się tytuł Hatsune Miku: Colourful Stage!, znany również jako Project Sekai: Colourful Stage! Miłośnikom japońskich gier na pewno spodobają się gry spod znaku Dragon Questa, Fire Emblem i Final Fantasy. Dzieciom zaś warto podsunąć grę o zwierzątkach FarmVille 3. Zaś fani gier typu MOBA i pokemonów ucieszą się, że Pokémon UNITE łączy w sobie obie te rzeczy.


Autor Yoyo

Najnowsze posty

alternative
Program do odtwarzania muzyki - zalety i funkcje

Program do odtwarzania muzyki ma wiele zalet. Najważniejszą z nich jest to, Program do odtwarzania muzyki ma w

Czytaj więcej
alternative
Serwis społecznościowy - budowa aplikacji

Świat staje się coraz bardziej cyfrowy, a co za tym idzie, rosną też nasze potrzeby społeczne. Firmy konkurują

Czytaj więcej
alternative
Jakie narzędzia oferuje program do montażu filmów?

Co warto wiedzieć o montażu filmów? Zanim zagłębimy się w specyfikę edycji wideo, powinniśmy najpier

Czytaj więcej
alternative
Korzystanie z pakietu narzędzi biurowych - jak to zrobić?

Czy warto kupić pakiet narzędzi biurowych? Zestawy narzędzi biurowych są dobre, ponieważ umożliwiają

Czytaj więcej
alternative
Najlepszy odtwarzacz wideo bez reklam

Najlepszy odtwarzacz filmów na Windows Istnieje wiele powodów, dla których wolałbyś używać odtwarzac

Czytaj więcej